ZT Sportlive - шаблон joomla Окна

KURUMSAL

Yıllardır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile  Türkiye genelinde boy gösteren Kozaklı Un A.Ş sürekli yenilediği ürün ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak  sektörde önemli bir yer edindi.Un üretimi,satışı alanında kendini kanıtlayanKozaklı Un A.Ş  , tüm Türkiye'de  hizmetlerine devam etmektedir.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan Kozaklı Un A.Ş  ,bu ilkesini ilk gün gibi halen korumaktadır.

 

Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak Kozaklı Un A.Ş  'nİn başlıca hizmetlerindendir.

 

Türkiye'nin ve Dünya'nın ileri gelen un üretimi firması olmayı hedefleyen Kozaklı Un A.Ş  hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır.Kozaklı Un A.Ş ,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

 

Kozaklı Un A.Ş  teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya  genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

 

Kozaklı Un A.Ş   Dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinmiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmek, bulunmuş olduğu piyasada marka değeri oluşturmak.

 

Bunun için de müşterilerine sorunsuz ürün ve sorunsuz garanti sağlamak. Ürün satışıyla birlikte tüketicinin konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak. Temiz ürün sağlamak. Temiz hizmet vermek.

 

 

İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.